PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

24. PL-DE-CZ Forum Kooperacji Firm

24. PL-DE-CZ Forum Kooperacji Firm

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii oraz Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają na 24. Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm, które odbędą się 29 listopada 2017 w Blue Mountain Resort, w Szklarskiej Porębie.

Forum poświęcone jest firmom z różnych sektorów, np. logistyczny, metalurgiczny i maszynowy, elektroniczny, energii elektrycznej, energii odnawialnej, budowlany, technologii informacyjnej, automatyki przemysłowej, górnictwa i kopalnictwa, drzewny, informacyjny, tworzyw sztucznych, ochrony środowiska, podwykonawców dla przemysłu.

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii (Politechnika Wrocławska) we współpracy z Centrum Transferu Wiedzy i Technologii w Zgorzelcu (Uniwersytet Nauk Stosowanych Zittau) w ramach sieci Enterprise Europe Network wspiera organizację spotkań brokerskich B2B, które odbędą się podczas 24. Polsko-Niemiecko-Czeskiemu Forum Kooperacji Firm.

Forum i spotkania brokerskie to coroczne wydarzenie organizowane przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego (KARR) o ponad 20sto letniej tradycji.
 
Spotkania B2B będą odbywały się równocześnie. Uczestnicy z wyprzedzeniem mogą zaplanować spotkania w celu przeprowadzenia rozmów biznesowych z partnerami wybranymi zgodnie ze specyficznymi potrzebami i preferencjami.

Organizator Forum zapewnia:

  • tłumaczenie symultaniczne podczas seminarium,
  • pomoc tłumaczy podczas imprezy brokerskiej (w razie potrzeby),
  • katalog wszystkich uczestników Forum (polsko-niemiecko-czeska wersja),
  • przerwy kawowe i obiad.

 

Link do strony forum: http://www.forum.karr.pl

Link do zaproszenia na forum: http://www.karr.pl/images/aktualnosci/24_forum_firm/24_forum_ulotka_PL.pdf

Link do formularza rejestracyjnego: http://forumsystem.karr.pl/pl/conferences/24-forum/registrations/new

 

Rejestracja trwa do 20.11.2017 r.

 

Kontakt:

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. 1 Maja 27 58-500 Jelenia Góra

Tel. centrala +48 75/75-27-500

biuro@karr.pl

www.karr.pl