PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

e-mobility 2017

e-mobility 2017

Zapraszamy przedsiębiorstwa z Dolnego Śląska na konferencję oraz towarzyszące jej spotkania brokerskie dotyczące e-mobility.

Wydarzenie odbędzie się 30 listopada 2017 w Barlaben koło Magdeburga, w Niemczech. Konferencja i towarzyszące jej spotkania B2B mają służyć nawiązaniu nowej współpracy dla firm poszukujących partnerów z Niemiec, Węgier i Polski z różnych sektorów, dla których kluczowe są innowacje w zakresie pojazdów elektrycznych.

 

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechnika Wrocławska we współpracy z Industrie Und Handelskammer Magdeburg w ramach sieci Enterprise Europe Network wspiera organizację spotkań brokerskich B2B, które odbędą się podczas konferencji e-mobility 2017.

 

Spotkania B2B będą odbywały się równocześnie. Uczestnicy z wyprzedzeniem mogą zaplanować spotkania w celu przeprowadzenia rozmów biznesowych z partnerami wybranymi zgodnie ze specyficznymi potrzebami i preferencjami.

 

Link do strony wydarzenia: e-mobility2017.b2match.io
Link do formularza rejestracyjnego: e-mobility2017.b2match.io/signup

 

Rejestracja jest już otwarta, a umawianie spotkań możliwe będzie od 1. 11. 2017.

 

Opłata uczestnictwa wynosi 50 EUR. Uczestnicy proszeni są o uiszczenie opłaty po otrzymaniu faktury od firmy Lücke TEAM International GmbH.

 

Dane organizatora imprezy:
Lücke Team International GmbH
Jens Lücke
Steinfeldstraße 3, 39179 Barleben
tel: +49 39203 23900
e-mail: info@luecke-team.de www.luecke-team.de

 

Miejsce konferencji:
IGZ – Innovations- und Gründungszentrum Barleben
Steinfeldstraße 3
39179 Barleben