PL EN
Wrocławskie Centrum Transferu Technologii

Nagrody dla WCTTLUMEN (2015)

Nagrodę LUMEN w kategorii Innowacyjność otrzymał Dr Jacek Firlej (Z-ca dyrektora WCTT) z zespołem WCTT.

 

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej zostało laureatem nagrody Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015 w kategorii Innowacyjność za przedsięwzięcie dotyczące procesu komercjalizacji bezpośredniej wyników badań naukowych w Politechnice Wrocławskiej.


Dolnośląski Gryf (2009) 

19-go października na uroczystej gali we wrocławskiej Operze przyznano doroczne nagrody dla przedsiębiorstw, organizacji
i jednostek samorządu terytorialnego. Wśród nagrodzonych znalazło się Wrocławskie Centrum Transferu Technologii.

WCTT zostało wyróżnione nagrodą specjalną w uznaniu osiągnięć w promowaniu akademickiej innowacyjności i przedsiębiorczości.
W imieniu Centrum Dolnośląskiego Gryfa odebrał jego dyrektor, prof. dr hab. inż. Jan Koch. Dolnośląskie Gryfy są przyznawane od 2004 roku przez przedsiębiorców zrzeszonych w Zachodniej Izbie Gospodarczej oraz Związku Pracodawców Polska Miedź.

Pozostali laureaci:

  • Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET sp. z o.o. - za szczególne osiągnięcia w rozwoju przedsiębiorstwa średniego i dużego
  • Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna INVEST-PARK sp. z o.o. - za szczególne osiągnięcia w działaniach na rzecz rozwoju gospodarki Dolnego Śląska
  • Drukarnia KEA sp. j. - za najbardziej dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa o zatrudnieniu do 50 osób
  • Gmina Długołęka - za szczególną efektywność w pozyskiwaniu funduszy Unii Europejskiej
  • Powiat Bolesławiecki - za najlepszy samorządowy program rozwoju gospodarczego
  • Clarena Polska sp. z o.o. - za szczególne osiągnięcia w zakresie innowacyjności (nagroda specjalna)
  • Ks. Kardynał Henryk Gulbinowicz - osobowość Dolnego Śląska (nagroda specjalna)

 

 

Iglica (2009) 

Nagroda Loży Dolnośląskiej Business Centre Club „za wkład w budowanie potencjału innowacyjnego Dolnego Śląska".

 

We wrześniu 2009 r. Busines Centre Club - Loża Dolnośląska, nagrodziła Dyrektora WCTT Prof. Jana Kocha "Iglicą" - doroczną nagrodą środowiska przedsiębiorców Loży Dolnośląskiej BCC za wkład WCTT PWr w budowanie potencjału innowacyjnego Dolnego Śląska.

 

 

 

 

 

 

 

 

Krajowi Liderzy Innowacji (2008)

Nagroda Fundacji Innowacji i Rozwoju w kategorii „przedstawiciel środowiska akademickiego, który podejmuje i realizuje projekty i inicjatywy o charakterze innowacyjnym i rozwojowym".

 

Kryształowa Brukselka (2004) 

Nagroda Krajowego Punktu Kontaktowego ds. programów badawczych UE. 

W kwietniu 2004 r. Kapituła "Kryształowej Brukselki" pod przewodnictwem Ministra Nauki Prof. Jana Kleibera wyróżniła Prof. Jana Kocha I nagrodą w kategorii indywidualnej dla uczestników 6. Programu Ramowego, Badań, Rozwoju Techniki i Prezentacji Unii Europejskiej.